Zdeněk Troška kontra Čajovna | Aktuálně

Babovřesky vládnou návštěvnosti českých kin. Rozhovor. v akademické studii Od Kršky do Trošky: Homosexualita a český film (v knize Homosexualita. ostentativním product placementem. V

Homosexualita a církev

. V průzkumu sexuálního chování reprezentativního vzorku obyvatel České republiky uskutečněném na přelomu let 1993/94 uvedly homosexuální orientaci asi 2% mužů a žen. Polovina z nich se k homosexualitě přihlásila jednoznačně.

Homosexualita v dějinách české kultury (Martin C. Putna) ...

Hodnotit tuto knihu můžete po přihlášení - Rychlá registrace. Kniha představuje první souborné zpracování tématu homosexuality v české kultuře, konkrétně v literatuře, výtvarném umění, divadle a filmu. České

Homosexualita v dějinách české kultury - Martin C...

Kniha představuje první souborné zpracování tématu homosexuality v české kultuře, konkrétně v literatuře, výtvarném umění, divadle a filmu.

Říjen 2006 « Archiv

V České republice se v době první republiky homosexualita evidovala také. Oprávněnost vedení těchto kartoték se opírala o nesmyslnou argumentaci, že tyto rejstříky jsou pouze pro statistickou potřebu a povedou ke změnění § 129.

homosexualita -

- kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. Indická matka hledá inzerátem "manžela" pro svého syna. V konzervativní Indii, kde je homosexualita nelegální, jde o první inzerát podobného znění.

Bukvice, buzeranti, buzíci...lesby v českém filmu | Bazén s

Těsně porevoluční Zkouškové období, méně známý film režiséra Zdeňka Trošky, je obvykle připomínáno jako první český film o homosexualitě. Troškova. PUTNA, Martin C. (2000): Poetika homosexuality v české literatuře.

- Výstava Homosexualita a umění 1800 – 2000

se na Fakultě humanitních studií UK představí panelová výstava Homosexualita a umění 1800-2000. Výstava se zabývá vlivem fenoménu homosexuality na tři média: obraz, film a fotografie. Každou. Queer Pride v Táboře

Filmy o homosexualitě jsou stále otevřenější, důkazem je...

Filmové premiéry od 23. července. Cannes, Cannes 2013, ČESKÝ FILM, Drama, Evropský film, Festival, Festivalové filmy, Filmy v kinech, HBO, HBO original, Hollywood, Karlovy Vary 2013, Kino, Novinky, Premiéra, queer

Ve filmech 50. - 70. let byly náznaky homosexuality

V rámci přednášky prezentoval Skupa i ukázky z filmů režiséra Petra Weigla. Třeba ze snímku Raduz a Mahulena z roku 1970, kde sice také není o homosexualitě ani slovo, ale muž i žena tam jsou znázorněni tak, že mohou vizuálně.

C I N...Zrození českého queer filmu

Za první český film s glbtqia tematikou bývá označováno Zkouškové období režiséra Zdeňka Trošky z roku 1990. Po pádu komunistické garnitury v Československu o homosexualitě pojednávalo s opatrností, neboť do jisté míry testovalo.

Homosexualita – Wikipedie

Homosexualita (z řeckého homós stejný a latinského sexus, pohlaví) v nejširším pojetí označuje princip vazby osob/tvorů/prvků vykazujících totožnou charakteristiku pohlavnosti (stejné pohlaví). V užším a v odborném diskurzu obvyklém pojetí.

Homosexualita v dějinách české kultury - Martin C...

Kniha představuje první souborné zpracování tématu homosexuality v české kultuře, konkrétně v literatuře, výtvarném umění, divadle a filmu.

Česko-Slovenská filmová databáze

. je zdárně vykreslená atmosféra studentských bouří 1989. Škoda, že zrovna tento film se chlubí tím, že jako první nějakým způsobem reflektoval homosexualitu v českém filmu, neboť tenhle debut se ani zdaleka nepovedl.(29.10.2007)

Homosexualita v dějinách české kultury - Martin C...

Kniha představuje první souborné zpracování tématu homosexuality v české kultuře, konkrétně v literatuře, výtvarném umění, divadle a filmu. České. od: Martin C. Putna, Milena Bartlová

Homosexualita - Česko -

/ Internetové knihkupectví / Katalog předmětový / H / Homosexualita / Česko. Kniha představuje první souborné zpracování tématu homosexuality v české kultuře, konkrétně v literatuře, výtvarném umění, divadle a filmu. České

Gay4You - HOMOSEXUALITA - Homosexualita a...

Bohužel je zde stále velké procento osob, které homosexualitu odsuzují nebo veřejně manifestují svůj odpor k homosexualitě jako takové (externalizovaná homofobie). Dalším aspektem je například to, že gay život se v České republice.

Český Jazyk Literatura aneb studentský underground

Vítáme vás na staronových stránkách ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground, nyní v novém grafickém provedení. Naleznete. Zajímavý film: Harry Potter a Ohnivý pohár

Homosexualita v dějinách české kultury - brož. - Knihy

Kniha představuje první souborné zpracování tématu homosexuality v české kultuře, konkrétně v literatuře, výtvarném umění, divadle a filmu. České

Homosexualita – Necyklopedie

Léčbou homosexuality se v České republice zabývá především Hnutí pro život a Institut svatého Josefa, v jehož čele stojí prof. Judr. Phdr. Mudr. Rndr. Mgr. et Mgr., Bc. Henryk Lahola, CSc., Drsc., Ph.D., multi dr.h.c., kardinál český.
nabídka čerpadel na fekálie pumpa a.s. red grapefruit nutrition šukani bez vyndani porno gay war hero