Poporodní poranění |

Prasklinky a oděrky v okolí močové trubice nebo malých stydkých pysků se hojí zhruba čtyři dny. Proto není divu, když vás v jejich okolí při močení pálí.

Prasklinka nad klitorisem, odřené ... - Poradna pro ženy a...

pak další dotaz, že na velkých pyscích se mi občas udělá taková věc, jakoby prostě odřený..a pak když se třeb.... Prasklinka nad klitorisem, odřené stydké pysky. prasklinku zkus mazat, jestli to nepomůže, pokud ne, tak za doktorem.

Atopický ekzém |

Některé děti mají jen ohraničené formy atopického ekzému, kdy onemocnění postihuje pouze určitá místa, například oční víčka, rty, ústní koutky, prsní bradavky, šourek, velké stydké pysky, bříška prstů nohou, chodidla, prsty rukou. Někdy

Čpzp - Dotazy na lékaře

Dobrý den, okolo konečníku se mi objevily drobné ranky-prasklinky, ktere se postupně rozšířily i na stydké pysky. Praskliny mokvají, jsou bolestivé na dotyk i při močení. Při dlouhé chůzi mě svědí konečník. Trápení

Sos hrozně zarudlá pipka 17m | - Nejen ke kávě...

Makyno, no svádí se na to třeba Synechie - srůstání stydkých pysků. Ale bylo mi vysvětleno, že je to nedostatečnou hygienou - tedy ne nedostatečný mytím, ale že po každém mytí by se měly pysky odtáhnout, jak ty malé vnitřní, tak.

Kvasinky - nekonečný příběh |

reagovat 9.4.2001 08:37 - Petka. Ahoj Natálko,dovedu si docela přesně představit, jaké to pro tebe musí být. Na kvasinky jsem trpěla celkem tři roky,a to ...

Jak se protrhne panenská blána?- (str. 8

Ahoj Julie.Chtěla sem se zeptat jastli je možné abych si mohla do pochvy zavést předměty o délce 10–12 cm o obvodo 7 cm a byla ještě panna.Když se totiž podívám mezi stydké pysky blána tam je,je v ní jenom velký otvor.Předem.

těhotenství-stydké pysky? - Diskuse -

těhotenství-stydké pysky? už rozebírají maminky na webu eMimino. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.

Gynekologické obtíže |

Jedná se o infekce vulvy (oblast stydkých pysků) a pochvy. K

Mokvající opruzeniny, o tom píše

mužů se vředy vyskytují nejčastěji na pyji, u žen bývají postiženy velké stydké pysky, pochva a děložní hrdlo. Ložiska

Hojení akutních ran, proktologická poradna - odborné porady

Dobrý den,pane doktore, chtěla bych se Vás zeptat, jak se zbavit vznikajících prasklinek, jednak od poševního vchodu ke konečníku tak i kolem pysků.Tento problém řeším již od srpna 2009 se svojí gynekoložkou, která mi napsala.
nabídka čerpadel na fekálie pumpa a.s. red grapefruit nutrition šukani bez vyndani porno gay war hero